X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

خواجه حافظ شیرازی***hafez

دو مقوله مهم نقص اقتصادچیست؟

خیلی خوشحالم که آپدیت کردم اصلا یه لذتی داره که فقط وبلاگ نویسا میتونن درکش کنن احساس میکنی سبک شدی و خودتو از یه مسئولیت مهم خلاص کردی شایدم رسالت تاریخی خودتو ایفا کردی ! جدی میگم هر چند ساعت یبار آمارتو چک میکنی همش وبلاگتو رفرش میکنی و از قیافه وبلاگت و مطالبش لذت می بری .

خب دیگه طولانی شد ممنون که تا اینجا تونستین همراهیم کنین


بیکاری و تورم نشانه نقص اقتصاد   

۳:۰۴


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: میزان بیکاری و تورم کشور نشان دهنده نقص در اقتصاد است.


به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ؛ آقای لاریجانی درآیین تجلیل از صادرکنندگان برتر استان قم، با بیان اینکه رشد 3 درصدی اقتصاد، ایران را به اهداف سند چشم انداز نمی رساند اظهار داشت: معدل سه درصدی رشد اقتصادی در دولت های مختلف مطلوب نیست و نشانه نبود پختگی لازم در زمینه اقتصادی است.

وی حرکت فعالانه بخش های اقتصادی ،دولت، مجلس و اصحاب رسانه را برای حمایت از اقتصاد کشور ضروری دانست و با اشاره به اینکه رسانه ها در حال حاضر بیشتر به مسائل سیاسی داخلی، جنگ های فرقه ای و مسائلی از این دست می پردازند تصریح کرد: باید شرایط امروز کشور درک شود و فعالان سیاسی و رسانه ای به بخش خصوصی و حمایت از آن و توجه به اقتصاد اولویت دهند.

رئیس قوه مقننه افزود: پرداختن به این مقولات باعث می شود بخش خصوصی هم بداند پشتیبان دارد و از آنها حمایت می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی مبنی بر اینکه آیا شرایط کشور پس از این (پسا برجام) مجددا به سمت نفت می رود یا خیر گفت : به نظر من بعید است که کشور چنین اجازه ای بدهد اما اگر رفتارهای پوپو لیستی وجود داشته باشد و بخواهند از این رفتارها سوء استفاده کنند ممکن است چنین مسئله ای به وجود بیاید .

دکترلاریجانی فایده تحریم ها را روشن کردن ضعف های اقتصادی کشور ارزیابی کرد و گفت: اگر به دنبال نفت باشیم همیشه این ضعف وجود دارد، امامسئولان کشور متوجه شده اند که اگر کشور روی پای خود نایستد مورد سوء استفاده قرار خواهد گرفت .

وی همگرایی مسئولان را برای جلوگیری از این سوء استفاده مورد توجه قرار داد و گفت : برای جلوگیری از این موارد نیازمند اسنادی بلند مدت تر هستیم که چنین فکری را برای یک یا دو دهه ترسیم کند تا این نگرانی ها رفع شود .

 دکتر لاریجانی در عین حال دورنمای کشور را با توجه به مسائل موجود مثبت دانست و از فعالان اقتصادی خواست با امیدواری گام بردارند .

دکتر لاریجانی گرایش کشور را به صادرات با توجه به اسناد بالا دستی عنوان کرد و گفت: اگر بخواهیم تغییری در شرایط ایجاد شود باید به صادرات اهمیت دهیم .

 رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: راه نجات اقتصاد و باروری در اقتصاد ملی توجه به بخش صادرات است اما یک وحدت فکری هم لازم است چراکه خیلی از قوانین و سیاست ها وجود دارد اما به دلیل نبود وحدت فکری پیشرفتی ندارد .

 دکتر لاریجانی افزود: در عین حال در شرایط فعلی در مجلس و دولت بین رجال تا حد زیادی این همگرایی به وجود آمده است اما با این وجود چند مشکل هنوز وجود دارد .

 وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور از جمله بدهی به بخش خصوصی و مشکلات بانکی که به جا مانده از گذشته است تصریح کرد: به دلیل اینکه در گذشته بار زیادی از بانک ها کشیده شده است حال که نوبت به تولید رسیده آنها توانایی ندارند .

 رئیس قوه مقننه بزرگ شدن دولت را دیگر مشکل کشور دانست و گفت: به همین جهت منابع کشور صرف سیستم دیوانی کشور می شود .

 دکتر لاریجانی با اشاره به اینکه رتبه اقتصادی کشور بالاتر از صد است تصریح کرد این مسئله هشداری برای کسب و کار به شمار می رود .

 وی افزود الان در منطقه کشورهای کوچکی هستند که رتبه های بالای اقتصادی دارند اما ما به دلیل تعدد دستور العمل ها وضعیتی مطلوبی نداریم .

 دکتر لاریجانی تحریم را بخش دیگری از مشکلات دانست اما اظهار امیدواری کرد: که برجام با شرایط درستی اجرا و باعث کنار رفتن واقعی تحریم ها بشود .

وی تصریح کرد: مهم این است که تقسیم بندی کاری داشته باشیم و به ملزومات آن متعهد باشیم .

دکتر لاریجانی تاکید کرد: البته برخی مشکلات صادرات باید موقت بر طرف بشود و برخی موارد هم مانند مالیات بایدفورا حل شود تا فشار ها کمتر شود .

 وی افزود: بخشی از مشکلات صادرات هم میان مدت است و هم اکنون که برنامه ششم در حال تدوین است باید این موارد مدون شود تا قانونگذار زمینه تسهیل آن را در قانون فراهم کند.


رئیس مجلس شورای اسلامی از سومین نمایشگاه فرش دستباف استان قم دیدن کرد.

آقای لاریجانی امشب با حضور در غرفه های این نمایشگاه از نقش هنر چشم نواز بافنده های قمی بازدید کرد.

در این نمایشگاه یکصد و چهل تولیدکننده آخرین تولیدات خود را در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند .

 این نمایشگاه تا پایان آبان از ساعت پانزده تا بیست و یک در نمایشگاه دائمی استان قم دایر است .
___________________________


هیچ پیروزی و شکستی ، همیشگی نیست . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

زیاده روی در سوگواری درگذشتگان ، خردمندانه نیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

ساز نی را باید شکست ... که نوای غمناک آن، روان آدم تندرست را هم بیمار می سازد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

ستایش غم ، تمجید از مرگ است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

ریاضت ، نادرست است و هیچ خردمندی آن را درست نمی داند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

زمانه به ما می آموزد ، بسیاری از باید ها و نبایدها ، خنده آور بوده اند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

زندگی مردان و زنانی که به تنهایی میهمانی می روند ، آسیب پذیر است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

خردورزی ، آدمیان را پاک خواهد نمود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

چه نیک مردان و زنان برآزنده ایی که همچون باران می بارند ، برای شکوفا شدن اندیشه آیندگان .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

خود را برای پیشرفت مردم ارزانی دار ، تا همگان پشتیبان تو باشند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

ریشه آدم های سست بنیاد ، همانند نی های مرداب ، لرزان است .   حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


سازش بر روی داشته های به یغما رفته ما ، به نام آشتی جویی و دوستی ، از نادانی است .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

خشم و زور ، تنها ابزار ناراستی برای ماندن است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

آموزگاری که با واژه "تشویق" و کارکرد آن ، آشنا نیست ، به راستی بی سواد و خام است. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

آنانی که همیشه در آرامش هستند ، لاابالی ترین آدم هایند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

در برف ، سپیدی پیداست ، آیا تن به آن می دهی ؟ بسیاری با نمای سپید ، نزدیک ما می شوند ، که در ژرفنای خود ، نیستی بهمراه دارند .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

براستی مهربانان ، فرمانروایان گیتی اند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

آدم های پیشرو ، اندیشه خود را ، درگیر فیلم های غمگین ، ترسناک و پوچ نمی کنند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

آگاهی ، آرمان را نزدیک می کند و از دوباره روی ، بازمان می دارد .  حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفهنظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher