X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

خواجه حافظ شیرازی***hafez

استقلال به صدر جدول رده بندی برگشت

امروز میخوام برگزیده ای از جملات حکیم اردبزرگ به همراه دو خبر جدید و داغ دااااغ براتون بزارم.


بازگشت استقلال به صدر،پیروزی سپاهان و سایپا    

۶:۳۸


تیم فوتبال استقلال تهران با شکست تیم قعرنشین فولاد در اهواز به صدر جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران بازگشت.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، تیم استقلال با گل‌های جابر انصاری (57) و پروپجیچ(88) به امتیاز 25 رسید تا بعد از کمتر 24 ساعت دوباره صدرنشین لیگ‌ برتر شود.


در نیمه اول دو تیم بازی محتاطانه ای را به نمایش گذاشتند و نتوانستند موقعیت های خوبی را روی دروازه هم ایجاد کنند. البته استقلال در این نیمه مسلط تر از حریفش بازی کرد و در حساس ترین صحنه بازی آرش برهانی توپ را به تیر دروازه بشاگردی کوبید. با این حال نه استقلال و نه فولاد بازی تماشاگر پسندی را به نمایش نگذاشتند. با توجه به عملکرد ضعیف بازیکنان دو تیم احتمالا هم اسکوچیچ و هم مظلومی تغییراتی را در ترکیب خود انجام خواهند داد.


دقایق حساس:


دقیقه 19: سانتر خرسندنیا با اشتباه سجاد شهباززاده در جایگیری از دست رفت.


دقیقه 23 : سانتر شهباززاده آرش برهانی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما او شوتش را به تیر دروازه زد.


دقیقه 28 : سانتر میلاد فخرالدینی به جابر انصاری رسید، او پاسش را به برزای داد و او یک فرصت عالی را با بی دقتی خراب کرد.


دقیقه 41: سانتر فشنگچی به حسین ابراهیمی رسید اما شوت او به پای حنیف عمران زاده خورد و حتی به دروازه نزدیک هم نشد.


دقیقه 47 : حرکت عالی یعقوب کریمی و سانتر او را جبر انصاری با یک ضربه چکشی با اختلاف کم به بیرون زد.


دقیقه 54: شوت امیرحسین فشنگچی از پشت محوطه جریمه به راحتی در دستان مهدی رحمتی قرار گرفت.


دقیقه 62: سجاد شهباززاده در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت اما خروج بشاگردی اجازه نداد دروازه فولاد برای بار دوم باز شود.


دقیقه 66: ساسان انصاری روی اشتباه بازیکنان استقلال در جا گیری با رحمتی تک به تک شد اما ضربه اش را به بالای دروازه زد.


دقیقه 80: فرشید اسماعیلی از خروج دروازه بان استفاده کرد و شوتش به تیر دروازه برخورد کرد.


دقیقه 84: میلاد فخرالدینی توپ را لو داد و بازهم ساسان انصاری در موقعیت تک به تک توپ را به بیرون زد تا بهترین موقعیت فولاد برای زدن گل از دست برود.


اعتراض ادامه دار دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد روی گل دوم استقلال منجر به اخراج او از کنار زمین شد.


سپاهان با استیماچ به جمع مدعیان بازگشت


 در هفته دوازدهم مسابقات فوتبال، دسته برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس تیم فولادمبارکه سپاهان مقابل مهمانش نفت تهران 2بر یک به پیروزی رسید.در این بازی مهدی شریفی در دقیقه 47 و هادی عقیلی در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی برای سپاهان و علی قربانی در دقیقه 36 برای نفت تهران گلزنی کرند.علیرضا فغانی داور این دیدار به حبیب گردانی، رسول نویدکیا، میلاد سرلک، علی کریمی از سپاهان و سعید لطفی از نفت تهران کارت زرد نشان داد.


نیمه اول این بازی با حملات همه جانبه سپاهان و دفاع نفت در تمام نقاط زمین از جمله یک سوم دفاعی سپاهان آغاز شد و نفت تهران با بهره گیری از ضد حملات توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.البته سپاهان برای جبران گل خورده کمتر از 10 دقیقه زمان می‌خواست تا در آخرین دقایق نیمه نخست بازی را به تساوی بکشاند.سپاهان در نیمه دوم بسیار بهتر از نیمه نخست کار کرد و فشار بیشتری روی دروازه نفت وارد کرد اما آنها در استفاده از موقعیت‌های زیادی که به دست آوردند ناموفق بودند تا اینکه در دقیقه 90 روی یک حرکت زمینی به پنالتی دست یافتند و این هادی عقیلی بود که با گل کردن پنالتی طلسم شش هفته ناکامی سپاهان را شکست.سپاهان با این پیروزی 20 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و نفت تهران هم با 12 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرارگرفت.


سایپا ،ملوان را شکست داد


تیم سایپا با عبور از ملوان انزلی در رده چهارم جدول رده بندی لیک برتر قرارگرفت.


شاگردان مجید جلالی درادامه رقابت های هفته دوازدهم لیک برتر فوتبال امروز مقابل تیم ملوان انزلی قرارگرفته و این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست دادند. ابراهیم صادقی در دقیقه 67 و علی زینالی در دقیقه 77 برای تیم سایپا گلزنی کرد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای تیمشان به ارمغان آوردند.برای تیم ملوان نیز سیاوش حق نظری در دقیقه 79 گلزنی کرد اما مانع از شکست تیمش نشد تیم سایپا با کسب هر سه امتیاز این دیدار 20 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی لیک برتر صعود کرد این چهارمین شکست تیم ملوان انزلی در پانزدهمین دوره رقابت های لیک برتراست. پیام حیدری این دیدار را که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد قضاوت کرد او به سهیل رحمانی و حسین ماهینی بازیکنان تیم ملوان و علی زینالی وابراهیم صادقی بازیکنان تیم سایپا کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد .


تیم فوتبال صبای قم برابر ذوب آهن اصفهان در خانه متوقف شد


تیم فوتبال صبای قم در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس امروز برابر ذوب آهن اصفهان به تساوی بدون گل رسید تا دو رده در جدول سقوط کند.در این دیدار که عصر امروز در ورزشگاه یادگارامام قم برگزار شد، تلاش دو تیم برای گشودن دروازه ها بی نتیجه بود و موقعیت ها با بی دقتی مهاجمان راهی به دروازه نبرد و دو تیم امتیارات را تقسیم کردند.شاگردان علی دایی با این تساوی نوزده امتیازی شدند و با دو رده سقوط در جایگاه ششم ایستادند و ذوبی ها هم امتیاز بیست را در جدول لیگ برتر فوتبال برای خود ثبت کردند و به لطف تفاضل گل بهتر در جایگاه سوم باقی ماندند.این دیدار با حضور دو هزار تماشاگر برگزار شد.


تیم فوتبال پدیده خراسان با یک گل از سد راه آهن تهران گذشت


از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران امروز پدیده خراسان در مشهد به مصاف راه آهن تهران رفت که این دیدار با تک گل محمدعلی مردانی در دقیقه چهار به نفع تیم میزبان به پایان رسید.با این پیروزی پدیده 16 امتیازی شد و موقتا به رده هشتم جدول صعود کرد تا منتظر برگزاری سایر بازی ‌ها بماند، راه آهن هم با این شکست کماکان 10 امتیازی باقی ماند.این مسابقه از ساعت 14 و 45 دقیقه با قضاوت امید سعیدفر در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شده بود.تیم پدیده دوشنبه 3 آذر به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود.


توقف تراکتورسازی برابر سیاه جامگان


دیدار دو تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و سیاه جامگان مشهد از هفته دوازدهم لیک برتر با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. این دیدار با حضور 9 هزار تماشاگر درورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار بازی بی هدفی را به نمایش گذاشتند و با وجودی که فرصت هایی برای گلزنی داشتند با بی دقتی نتوانستند گلی به ثمر برسانند. در این بازی موعود بنیاد فر به غلامرضا عنایتی - امیز تیزرو و بهروزافشارفروغی از سیاه جامگان کارت زرد نشان داد .سعید قاسمی و علی اکبر نوری کمک های بنیادفر در این دیدار بودند. تراکتورسازی با این نتیجه با 15 امتیاز در رده 10 جدول جای گرفت.تراکتورسازی در هفته سیزدهم لیک برتر باید به دیدار ملوان بندرانزلی برود.استقلال خوزستان هم در تنها بازی روز پنجشنبه با یک گل گسترش فولاد تبریز را شکست داده بود.فردا در آخرین بازی این هفته پرسپولیس میزبان استقلال اهواز است.
___________________________
پایان گروگانگیری در هتل رادیسون مالی    
۸:۲۷


منابع نظامی مالی جمعه از پایان گروگان گیری در هتل رادیسون در باماکو پایتخت این کشور خبر دادند.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، ده مرد مسلح در حمله به هتلی در شهر باماکو پایتخت کشور مالی، 170 نفر را که شماری از آنها از نیروهای بین المللی هستند، گروگان گرفتند.

نیروهای امنیتی با حمله به داخل هتل و کشتن 9 نفر از 10 تروریست ، به گروگان گیری پایان داده اند.

اتباع آمریکا، چین و فرانسه در بین گروگان های هتل رادیسون بودند.

گفته می شود ، 18 جسد در هتل رادیسون در باماکو که امروز صحنه گروگانگیری بود پیدا شده است که یکی از آن ها تبعه فرانسه است.

القاعده مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.
___________________________


آدمیانی که با دیگران رو راست نیستند ، با خود نیز ، بدین گونه اند .  حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

گردن کشان ، خیلی زود ، برده آدمهای بد کردار می گردند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، رایزنی و مشورت با ریش سپیدان را فراموش نمی کند .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

مردانی که همواره از جایگاه و هنجار زنان پشتیبانی می کنند ، خود بیشتر از دیگران به نهاد زن می تازند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

ناتوان ترین آدمیان ، آنانی هستند که نیروی بدنی خویش را به رخ دیگران می کشند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

کسی که بدگویی می کند ، خواری را به جان می خرد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

ارزش بستگان خود را بدانیم و یاورشان باشیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


کوشش کنیم ، زندگی زناشویی آشنایان و بستگانمان ، از هم گسیخته نشود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

خودخواه ترین آدمیان، آنانی هستند که چشمان خود را بر سرنوشت هم میهنانشان بسته اند. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

دلدادگی به میهن، نشان پاکی روان آدمیست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

روزی که میهن و کشور خویش را از یاد ببریم ، امنیت خود را از دست داده ایم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

هنرمندان ، شاعران و نویسندگان افسرده و غمگین ، دروازه های شکست را بر روی سرزمین خویش ، باز می کنند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

سیاستمدار ناتوان ، کارش هرز نیروهاست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

با بازگویی رخدادهای بد زندگی ، خویش را نیازاریم .    حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اساتید دانشگاه ها و آموزگاران باید تولید کننده داده های درست در اینترنت باشند هنگامی که آنها اینترنت را به هیچ می گیرند خود به خود داده های فضای مجازی هر روز بیشتر از پیش به پلشتی و کم باری دچار می شوند باید اساتید را وادار نمود آنچه را می دانند در اختیار همگان قرار دهند دانش باید در هر سرزمینی به تندی گسترش یابد و جای خموشی و این پا و آن پا کردن نیست.

مردی که همسرش را به درشتی بیرون می کند، به اشک به دنبالش خواهد دوید.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

مهر خویش را ، از همسایگان دریغ نکنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

آدمیان تنها با مهر ، به یکدیگر گره می خورند.حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

میدان پیمان های گسسته، همچون مردابی دهشتناک است، که باید از آن گریخت .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

جهان دوست داشتنی است همانگونه که ما دوست داشتنی هستیم . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی، زاده می شوند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher